Kanonierzy

Tymczasowe logo dla drużyny FC Melange

Relacja
Informacje o meczu

Mecz z FC Melanż był w zasadzie tylko formalnością. Trzeba przyznać, że jest to drużyna absolutnie odstająca pod względem umiejętności od pozostałych ekip i przegrać z nimi jest niezwykle ciężko. Może gdyby przytrafił nam się  ponownie jakiś "kawalerski" jak rok temu to dałoby radę ale w niedzielę wszyscy (nawet nasz kapitan) byli na nieszczęście dla FC Melanżu trzeźwi. Był taki moment w pierwszej połowie kiedy to daliśmy im szanse i przez chwilę było nawet tylko 3:2 ale tak na prawdę chyba nikt nawet przez sekundę nie dopuścił do siebie myśli, że stracimy jakiekolwiek punkty w tej potyczce.

O ile w pierwszej połowie można w jakikolwiek sposób mówić o wyrównanym meczu to druga była już absolutną dominacją. Wystarczy powiedzieć, że w końcówce do gry w polu włączył się nawet Bolo (stał na bramce!). Żeby było jeszcze śmieszniej wykonywał on nawet rzut rożny (gdybym nie miał takiego kwadratowego łba, to zaliczyłby nawet niezłą asystę), co zdecydowane było już przegięciem ale przyznać trzeba, że śmieli się z tego nawet nasi przeciwnicy. Generalnie sielanka i wesoły futbol ale punkty to punkty, a tych potrzebujemy jak powietrza do oddychania.

Na tym meczu kończą się "łatwi" oponenci i drugi raz tak cudownie jak w ten niedzielny poranek już raczej nie będzie (przynajmniej na jesieni). Najbliższy mecz gramy w sobotę z Wygodnądietą.pl. Nie mamy nic do stracenia, porażek zaliczyliśmy już w tym sezonie wiele, remisy raczej nas nie lubią, więc teraz liczą się tylko zwycięstwa!

Napisane przez: ryllu